• https://www.facebook.com/guney.kombi
    • GÜNEY KLİMA SERVİSİ
    • İLETİŞİM:0212 530 6 530
Hizmet Bölgeleri
Site Haritası

Hakkımızda

 klima,servisi


GÜNEY Klima servisi sizlere klima kullanım zamanına ve bakım sürelerine göre daha uzun ömürlü bir klimanızın kullanım olanağı sunmaktadır. Klimanızın performans ve uzun ömürlü uolması için mutlaka düzenli olarak bakım yaptırmanız gerekmektedir.

Klima servisi ve bakımı süresince kullanılmış olan yedek parçalarımızın 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Parçadan kaynaklı sorunlarda bizi aramanız yeterli.
Klima Tamir ve Onarım
Klima Bakım Servisi
Klima Montaj Servisi
Klima Söküm Hizmeti
Klima Arıza Servisi
Teknik Destek
Orjinal Yedek Parça

7/24 Teknik Hizmet
Chiller , VRF yada VRV sistemlerin sizin için öneminin farkındayız, Zaman sizin için çok önemli. Arızalarınıza ne kadar hızlı müdahale edersek siz o kadar mutlu olursunuz…

Konusunda Uzman Ekip
Teknik kadromuz hizmet verdiğimiz markaların arızaları konusunda sürekli eğitime tabidirler.Teknolojiyi ve yeni modelleri takip ederek en iyi hizmeti vermek öncelikli prensibimizdir.

Parçada Garanti
Klima Cihazlarınız için gereken parçaları 1 yıl garantili olarak değiştirilir. Mekanik yada elektronik parçalarda kaliteden taviz vermeyiz.

Sabit Fiyat Politikası
Cihazların arızası hakkında müşterilerimize detaylı bilgi verdikten sonra tamir süresini ve ücretini belirtiriz. Verilen fiyatlandırma asla değişmez.Hizmet Bölgeleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret7818