• GÜNEY KLİMA SERVİSİ
    • İLETİŞİM:0212 530 6 530
Hizmet Bölgeleri

Avcılar Arçelik Klima Servisi

Avcılar Arçelik Klima Servisi


Avcılar arçelik Klima Servisi gibi uzman bir ekipten destek almaktır. Son yıllarda gerçekleşen iklim değişiklikleri, ara mevsimlerin yok olarak yaz ve kış aylarının öncekinden daha şiddetli yaşanmasına sebep olmaktadır. Bu durum kışın ısınma ve yaz aylarında serinleme ihtiyacını daha önemli kılmaktadır. Klima, bu ihtiyacı giderebilmek için en uygun üründür. Klimanın bakımının yapılması kişiyi yüksek faturalardan kurtarabileceği gibi, vücudunu aşırı sıcak veya soğuk havalardan korurken sağlıklı kalabilmesini sağlar.goodman klima çeşitleri (arçelik vrf klima,arçelik vrv klima,arçelik tavan tipi klima,arçelik salon tipi klima,arçelik multi split klima,arçelik inverter klima) soğuk kış aylarında ısınma konforunu kesintisiz bir şekilde sağlarken, sıcak yaz aylarında ise bulunduğumuz ortamı serinletme de kullandığımız en önemli ve doğru kullanımı yapıldığı, bakımı ve onarımını Avcılar arçelik klima servisine yaptırdığınız vakit ekonomik olarak da en uygun verimi alabileceğiniz aletlerinden biridir.arçelik klimalar son senelerde ilave olarak nemi alan ve allerjenleri yok eden modelleri de üretilmektedir.arçelik klima çeşitleri yaşadığımız tüm kapalı ortamlarda kullanılmaktadır.arçelik klima genel ihtiyaç halini almasının yanında kullanıcı sayısının artışı ve bakım yapılması gerekliliği nedeni ile servis ihtiyacı duyulan bir alet olması nedeni ile yetkili servislerin açılmasını sağlamış yeni bir iş gücü oluşturmuştur..

cihangir arçelik klima servisi,ambarlıarçelik klima servisi,denizköşler arçelik klima servisi,gümüşpala arçelik klima servisi,firuzköy arçelik klima servisi,mustafa kemalpaşa arçelik klima servisi,yeşilkent arçelik klima servisi,tahtakale arçelik klima servisi,üniversite arçelik klima servisi,merkez arçelik klima servisi,


klima montajı,
klima bakımı,
klima gaz dolumu,
klima demontaj,


ARIZALAR ÇÖZÜMLER

Klimanız Çalışmaması * Ünite kapatıldıktan veya mod değiştirdikten hemen sonra çalışmaz. Bu, üniteyi korumak içindir. Üniteyi çalıştırmak için 3 dakika bekleyin.
Ünitenin sıcak hava üflememesi * Isıtma işleminde, ünite açıldıktan sonra üniteden soğu hava üflenmesini önlemek için dahili fan 2 ila 5 dakika çalışmayabilir.
Çıtırtı Sesi Geliyor * Sıcaklık değişiminden ötürü ünitenin genişlemesi veya parçalarının birleşmesinden kaynaklanan sürtünme nedeniyledir.
Hışırtı Sesi Geliyor * Ünitenin içindeki soğutma gazının sesidir.
Ünite hava çıkışında buğulanma var * Soğutma işletiminde, buğulanma görülmesinin sebebi oda sıcaklığı ile dışarı üflenen havanın sıcaklığı arasında fark olmasıdır.
Su buharı * Isıtma işletiminde, buzların çözülmesi esnasında dış üniteden su buharı çıkabilir.
Dış ünitenin çalışırken durmaması * İşletimin durdurulmamasından sonra dış ünite üniteyi soğutmak için fanını bir dakika kadar döndürür.
Cihaz çalışmıyor * Devre kesicinin ya da sigortanın atmış olup olmadığını kontrol edin.
Uzaktan kumanda sinyalini almıyor * Uzaktan kumandanın pillerinin eski veya zayıf olup olmadığını kontrol edin.
* Kumandanın pillerinin doğru takılıp takılmadıklarını kontrol edin.


Arçelik Klima Arıza Kodları - İnverter - Split - Salon Tipi - Kaset Tipi

C 1 : İç ünite sensörü hatası

C 3 : Dış ünite sensörü hatası

C 4 : Aliminyum soğutucu sensör hatası

C 5 : Haberleşme hatası

C 6 : Dc pik ( ani yükselme ve düşme ) hatası

C 7 : Ct 2 hatası , yüksek akım hatası

C 8 : İç ünite fanı çalışmıyor

C 9 : Dış ünite fanı çalışmıyor

C A : Kompresör basınç borusu sensörü hatası

C C : Eprom hatası

C D : PSC Hatası

C e : Kompresör fazı akım hatası

CH0 : Ortam sıcaklığı sensöründe kısa veya açık devre hatası

CH1 : Evap boru sıcaklık sensöründe kısa veya açık devre hatası

LO : Ortam sıcaklığı 11 derecenin altında

HI : Ortam sıcaklığı 39 derecenin üzerinde

CH 01 : İç ünite oda sıcaklı termisitörü hatası


CH 02 : İç ünite boru termisitörü hatası

CH 03 : İç ünite uzaktan kumanda haberleşme hatası

CH 04 : Su tahliye seviyesi anahtar hatası

 Hizmet Bölgeleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret4334