• GÜNEY KLİMA SERVİSİ
    • İLETİŞİM:0212 530 6 530
Hizmet Bölgeleri

Avcılar Rubenis Klima Servisi

Avcılar Rubenis Klima Servisi


Avcılar Rubenis Klima Servisi gibi uzman bir ekipten destek almaktır. Son yıllarda gerçekleşen iklim değişiklikleri, ara mevsimlerin yok olarak yaz ve kış aylarının öncekinden daha şiddetli yaşanmasına sebep olmaktadır. Bu durum kışın ısınma ve yaz aylarında serinleme ihtiyacını daha önemli kılmaktadır. Klima, bu ihtiyacı giderebilmek için en uygun üründür. Klimanın bakımının yapılması kişiyi yüksek faturalardan kurtarabileceği gibi, vücudunu aşırı sıcak veya soğuk havalardan korurken sağlıklı kalabilmesini sağlar.goodman klima çeşitleri (Rubenis vrf klima,Rubenis vrv klima,Rubenis tavan tipi klima,Rubenis salon tipi klima,Rubenis multi split klima,Rubenis inverter klima) soğuk kış aylarında ısınma konforunu kesintisiz bir şekilde sağlarken, sıcak yaz aylarında ise bulunduğumuz ortamı serinletme de kullandığımız en önemli ve doğru kullanımı yapıldığı, bakımı ve onarımını Avcılar Rubenis klima servisine yaptırdığınız vakit ekonomik olarak da en uygun verimi alabileceğiniz aletlerinden biridir.Rubenis klimalar son senelerde ilave olarak nemi alan ve allerjenleri yok eden modelleri de üretilmektedir.Rubenis klima çeşitleri yaşadığımız tüm kapalı ortamlarda kullanılmaktadır.Rubenis klima genel ihtiyaç halini almasının yanında kullanıcı sayısının artışı ve bakım yapılması gerekliliği nedeni ile servis ihtiyacı duyulan bir alet olması nedeni ile yetkili servislerin açılmasını sağlamış yeni bir iş gücü oluşturmuştur..

cihangir Rubenis klima servisi,ambarlı Rubenis klima servisi,denizköşler Rubenis klima servisi,gümüşpala Rubenis klima servisi,firuzköy Rubenis klima servisi,mustafa kemalpaşa Rubenis klima servisi,yeşilkent Rubenis klima servisi,tahtakale Rubenis klima servisi,üniversite Rubenis klima servisi,merkez Rubenis klima servisi,


klima montajı,
klima bakımı,
klima gaz dolumu,
klima demontaj,


ARIZALAR ÇÖZÜMLER

Klimanız Çalışmaması * Ünite kapatıldıktan veya mod değiştirdikten hemen sonra çalışmaz. Bu, üniteyi korumak içindir. Üniteyi çalıştırmak için 3 dakika bekleyin.
Ünitenin sıcak hava üflememesi * Isıtma işleminde, ünite açıldıktan sonra üniteden soğu hava üflenmesini önlemek için dahili fan 2 ila 5 dakika çalışmayabilir.
Çıtırtı Sesi Geliyor * Sıcaklık değişiminden ötürü ünitenin genişlemesi veya parçalarının birleşmesinden kaynaklanan sürtünme nedeniyledir.
Hışırtı Sesi Geliyor * Ünitenin içindeki soğutma gazının sesidir.
Ünite hava çıkışında buğulanma var * Soğutma işletiminde, buğulanma görülmesinin sebebi oda sıcaklığı ile dışarı üflenen havanın sıcaklığı arasında fark olmasıdır.
Su buharı * Isıtma işletiminde, buzların çözülmesi esnasında dış üniteden su buharı çıkabilir.
Dış ünitenin çalışırken durmaması * İşletimin durdurulmamasından sonra dış ünite üniteyi soğutmak için fanını bir dakika kadar döndürür.
Cihaz çalışmıyor * Devre kesicinin ya da sigortanın atmış olup olmadığını kontrol edin.
Uzaktan kumanda sinyalini almıyor * Uzaktan kumandanın pillerinin eski veya zayıf olup olmadığını kontrol edin.
* Kumandanın pillerinin doğru takılıp takılmadıklarını kontrol edin.

 

Rubenis El, E2, E3, E4 Klima Arıza Kodu Isı Sensörü kapalıdır veya kısa devre olmuştur.

Rubenis E6 Klima Arıza Kodu Harici birim koruması

Rubenis E8 Klima Arıza Kodu Elektrostatik toz birikmesi

Rubenis P4 Klima Arıza Kodu Dahili birimin hava üfleyicisinin ısı derecesi oldukça düşük veya yüksektir(Koruma özelliği için, kompresör otomatik olarak duracaktır).

Rubenis P5 Klima Arıza Kodu Harici birimin hava kondansatörünün derecesi oldukça düşük veya yüksektir(Koruma özelliği için, kompresör otomatik olarak duracaktır).

Rubenis P9 Klima Arıza Kodu Buz çözücü veya ılık-hava kontrolü kapalıdır.


Hizmet Bölgeleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret4328