• GÜNEY KLİMA SERVİSİ
    • İLETİŞİM:0212 530 6 530
Hizmet Bölgeleri

Avcılar Midea Klima Servisi

Avcılar Midea Klima Servisi


Avcılar Midea Klima Servisi Avcılar’da duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım – tamir, montaj – söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını profesyonel hizmetlerle karşılıyoruz.

Neden Klima Bakımı Yaptırmalıyım
Klimanızın tipi ve kapasitesi farketmeden her klima bakıma ihtiyaç duyar.Çünkü ilk günkü gibi temiz değildir.İç ve dış ünite sürekli olarak toz vs gibi pisliklere maruz kalıyor.Klima bakımını düzenli olarak yaptırarak klimayı ilk gün nasıl verimli çalışıyorsa aynı şekilde çalışır.Klima bakımı yapılan klimalarda arıza ihtimali de azalır.

Periyodik olarak bakımı yapılan klimaların arızalanma olasılığı minimuma iner ve sizi gereksiz giderlerden kurtarır.
Cihazınızı uzun yıllar kullanabilirsiniz.
Cihazınızı daha yüksek performansta kullanabilirsiniz.
Yüksek elektrik sarfiyatlarının önüne geçilir.
Zamanında bakımı yaptırılan klimalar kalp hastalıkları, astım ve lejyoner hastalıkları gibi hastalıkların oluşumunu en aza indiriyor.
Bebek ve çocukların solunum sisteminde oluşabilecek sorunların önüne geçiyor.

Klima montajı
Montaj yapılan yerle tavan arasında en az 5 cm olmalıdır. Klimayı tavana dayamayın. Klima montajı yapılan yer doğrudan güneş ışığına ya da yağmura maruz kalıyor ise cihazın üstüne güneşlik örtmek gerekir. Klimanın kurulduğu alanda gaz kaçağı riski olmamalıdır. Çevre kontrolünü iyi sağlayın. Klimayı toza, yağmura, rüzgara fazla maruz kalmayacağı bir yere kurmanız ideal olacaktır. Klimanın çıkardığı gürültünün komşuları ve sizi rahatsız etmeyeceğinden emin olun.
Buna göre uygun klima 24.000 Btü olması gerekmektedir. Sıra geldi klimayı takacağımız yerin en uygun yer olduğunu saptamaktır. Not : Arkadaşlar bazen müşteri bizlere etki edebilir…! Buna izin vermememiz gerekir. Uygun bir dille müşterinin istediği yerin uygun olmadığını anlatmamız gerekir.
Klima montajı veya demontaj işlemi oldukça tecrübe ve uzmanlık gerektiren bir işlemdir. İşinizi ustasına yaptırmadığınız taktirde cihazınızda gaz eksilmesi, gaz kaçağı, su akıtma gibi durumlarla karşı karşıya kalabileceğiniz gibi yanlış bağlantı gibi durumlarda klima cihazınızı çöpe atmanız gerekebilir.

cihangir Midea klima servisi,ambarlı Midea klima servisi,denizköşler Midea klima servisi,gümüşpala Midea klima servisi,firuzköy Midea klima servisi,mustafa kemalpaşa Midea klima servisi,yeşilkent Midea klima servisi,tahtakale Midea klima servisi,üniversite Midea klima servisi,merkez Midea klima servisi,


klima montajı,
klima bakımı,
klima gaz dolumu,
klima demontaj,

Midea Klima Arıza Kodları :
E1, E2, E3 ve E4 arıza kodları: Bu arıza kodları, sıcaklık sensörünün kapalı olmasını veya kısa devre hatasının bulunduğunu gösteren bir arızadır.
E5 arıza kodu: İç ünite ve dış ünite arasındaki haberleşmenin verdiği bir arızadır. Elektronik kart arızası olarak da tespit edilmektedir. Kart değişimleri ve kontroller sonrasında sorun giderilebilir.
E6 arıza kodu: Midea klima kompresör basınç hatası olarak tanımlanmaktadır.
E13 arıza kodu: Midea klima kompresör faz sırası hatasıdır.
E14 arıza kodu: Midea klima kompresör doğru olmayan faz hatasını olarak tanımlanan bir arızayı tanımlıyor.
P4 arıza kodu: Midea klima iç ünitesinde sıcaklığın oldukça düşük veya yüksekliği ile alakalı olarak kompresörün kendisini korumaya aldığını bildiren bir arıza tanımlayıcısıdır.
P5 arıza kodu: Midea klima dış ünitesinde sıcaklığın oldukça düşük veya yüksekliği ile alakalı olarak kompresörün kendisini korumaya aldığını bildiren bir arıza tanımlayıcısıdır.
P7 arıza kodu: Dış ünitedeki deşarj sıcaklığının çok yüksek olmasını belirten bir arıza kodudur.
P9 arıza kodu: Anti soğuk hava göstergesinin devrede olduğunu belirten bir tanımlayıcıdır.
P10 arıza kodu: Deşarj basınç korumasının aktif olduğunu belirtir.
P11 arıza kodu: Emme basınç korumasının aktif olduğunu belirtir.
P12 arıza kodu: Mevcut aşırı yük korumasının, buz çözmeye başladığını belirten bir tanımlayıcıdır.
hs buz çözmeye başlamış

 Hizmet Bölgeleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret4327