• GÜNEY KLİMA SERVİSİ
    • İLETİŞİM:0212 530 6 530
Hizmet Bölgeleri

İkitelli Arçelik Klima Servisi

İkitelli Arçelik Klima Servisi


ikitelli arçelik klima servisi Klima servisi İstanbul ikitelli İlçesinin tüm semtlerine klima bakımı, klima servisi hizmeti vermekteyiz.
Klima bakımı, klima montajı, klima demontajı, klima yer değişikliği, klima arızası gibi birçok konuda servis vermekteyiz.
Yılda en az iki kere klima bakımı yaptırmak klimanızın ömrünü uzatır.Klima bakımı yaptırılmadığı zaman klimanızın filtresi dolar.

Klima bakımı yaptırılmadığı zaman klimanızın filtresi dolar. Çok fazla enerji harcar ve faturanız kabarık gelir. Klimalar yaz kış kullanılan teknolojik cihazların başında gelir.
Sürekli olarak kullanılan klimalar belirli bir süreden sonra ilk zamanki verimi vermeyebilir. Bu nedenle müşterilerimizin ikitelli arçelik Klima Servisi
sorunlarını tam anlayabilmek amacıyla 7/24 çalışan bir çağrı merkezi kurduk. ikitelli arçelik klima servisi olarak
Profosyonel ekibimiz ve son teknolojik ekipmanlarımızla adresinize kadar gelip sorunu yerinde çözüme kavuşturuyoruz.
Binlerce müşteriye ve referansa ulaşarak her geçen gün kendimizi büyütüyoruz. Uygun fiyatlarımızdan ve gittikçe büyüyen servisimizden yararlanmak için lütfen 0212 530 6 530 numaralı çağrı
merkezimizi arayın. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Klima Nedir ? Klimanın Çalışma Prensipleri
Klima nedir sorusuna Klimanın çalışma prensibi, kombi  cihazının belirli bir basınç ortamında bulunan sıvı haldeki soğutucu gazın beklenen sıcaklıkta buharlaştırılması ve buhar halden tekrar sıvı hale geçmesidir. Çalışma prensibini termodinamiğin ikinci kanunu açıklar.

Dolaşım sıvısı olarak kullanılan gaz bir kompresör yardımıyla emilip sıkıştırılarak sıvı hale getirilir. Sıkıştırma esnasında açığa çıkan ısı bir fan motoru vasıtasıyla atmosferik çevreye (dış mekana) atılır . Bu sıvı daha sonraki aşamada genleşme valfi vasıtası ve üzerindeki basıncın küçültülmesi ile bulunduğu ortamdan ısı alarak gaz haline dönüşür. Bu esnada bulunduğu ortamdan ısı aldığı için ortam sıcaklığını da yükseltmiş yada düşürmüş olur. Soğutma akışkanı kompresör tarafından emilerek dolaşım aynı halde tekrarlanır.

ikitelli arçelik Servisi Telefonu "0212 530 6 530"
ikitelli arçelik klima servisi ,
ikitelli arçelik klima tamir servisi,
ikitelli arçelik klima bakım servisi,
ikitelli arçelik klima montaj servisi,
ikitelli arçelik klima demontaj servisi,

klima montajı,
klima bakımı,
klima gaz dolumu,
klima demontaj,

ikitelli arçelik Klima Servisi 0212 530 6 530

 ikitelli-arçelik-klima-servisiHizmet Bölgeleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret4030