• https://www.facebook.com/guney.kombi
    • GÜNEY KLİMA SERVİSİ
    • İLETİŞİM:0212 530 6 530
Hizmet Bölgeleri
Site Haritası

Büyükçekmece Arçelik Klima Servisi

Büyükçekmece Arçelik Klima Servisi

 Büyükçekmece Arçelik Split Tipi Klima Servisi Büyükçekmece Arçelik Duvar Tipi Klima Servisi Büyükçekmece Arçelik Tavan Tipi Klima Servisi Büyükçekmece Arçelik Salon Tipi Klima Servisi


Büyükçekmece Klima Servisi bulunduğu sektör içerisinde sahip olduğu profesyonel kadrosu ile her an her bölge ve semte teknik servis hizmeti sunmaktadır. Büyükçekmece Klima servisinin bu alanında müşterilerine sunmakta olduğu hizmetler klima bakımı, klima montajı, klimanın yerinin değişimi, gaz şarjı ve gaz ayarı ile ilgili olan hizmetlerdir. Bu servisin sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken telefon numaramızı aramaktır.

Büyükçekmece Arçelik Split Tipi Klima Servisi
Büyükçekmece Arçelik Duvar Tipi Klima Servisi
Büyükçekmece Arçelik Tavan Tipi Klima Servisi
Büyükçekmece Arçelik Salon Tipi Klima Servisi

Arçelik Klima Montaj hizmetlerimiz firmamız tarafından 1(bir) yıl sızdırmazlık garantili olup hiç bir şekilde ücret talep edilmeden bakım ve onarımı firmamız tarafından gerçekleştirilir.

Klimalar hayatımız içerisinde yerini almış teknolojik ürünler olarak göze çarpmaktadır. Isınma ve soğutma aracı olarak kullanılan bu ürünlerin bakımları belirli periyodik aralıklarda yapılması gerekmektedir.


Büyükçekmece 19 Mayıs, Ahmediye, Alkent 2000, Atatürk, Bahçelievler, Batıköy, Celaliye, Cumhuriyet, Dizdariye, Fatih, Güzelce, Hürriyet, Kamiloba, Karaağaç, Kumburgaz, Mimarsinan, Muratbey, Muratçeşme, Pınartepe, Türkoba, Ulus, Yenimahalle, Çakmaklı, Klima servisi çağır 7/24


Klima Servisi Çağır 0212 530 65 30

 

Hizmet Bölgeleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret7395