• https://www.facebook.com/guney.kombi
    • GÜNEY KLİMA SERVİSİ
    • İLETİŞİM:0212 530 6 530
Hizmet Bölgeleri
Site Haritası

Avcılar Vestel Klima Servisi


Avcılar Vestel Klima Servisi


02125306530 tıklara

Avcılar Klima Servisi Avcılar ilçesi ve çevresine, klima tamiri, klima bakımı ve klima montajı hizmeti vererek müşterilerine en hızlı şekilde ulaşmayı hedeflemektedir.
Klima çağrı merkezimizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Eğer işiniz acil ise Acil klima servis ekibimizi adrese en yakın mobil ekibini yönlendirerek Arızanızı kısa süre zarfında çözüme ulaştırmaktayız.
Klima montajına mı ihtiyacınız var? Bırakın montajınızı biz yapalım. Biz her çeşit klimaların montajında uzman bir ekibiz. Montaj ile alakalı her hizmeti veriyoruz. Boştaki klimanızın montajını yapıyoruz, yeni aldığınız fakat yetkili servisin haftalar veya aylar sonrasına montaj günü verdiği klimanızın montajını yapıyoruz. Salon tipi klimanızın montajını yapıyoruz, tavan tipi klimanızın montajını yapıyoruz, duvar tipi klimanızın montajını yapıyoruz.
Özellikle taşınırken yapacağınız yanlış bir müdahale klimalarınızın zarar görmesine neden olacağı için İstanbul ilçesinin Avcılar’ın tüm semt ve mahallelerinde montaj hizmetleri veren firmamızın Avcılar klima montaj hizmetlerinden faydalanmanız yararınıza olacaktır.


cihangir vestel klima servisi,ambarlı vestel klima servisi,denizköşler vestel klima servisi,gümüşpala vestel klima servisi,firuzköy vestel klima servisi,mustafa kemalpaşa vestel klima servisi,yeşilkent vestel klima servisi,tahtakale vestel klima servisi,üniversite vestel klima servisi,merkez vestel klima servisi,

klima montajı,
klima bakımı,
klima gaz dolumu,
klima demontaj, avcılarklimaservisi
Hizmet Bölgeleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret7849